Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED w Krakowie zaprasza na zabiegi medycyny estetycznej. O Państwa komfort przed, w czasie i po zabiegu zadba profesjonalna, wykwalifikowana kadra specjalistów. Wszystko w miłej atmosferze, z pomocą profesjonalnych urządzeń i preparatów oraz w otoczeniu ciekawych wnętrz.
Nasi specjaliści indywidualnie dobiorą odpowiednie zabiegi według potrzeb pacjentów. Problem zwiotczenia skóry i zanikania owalu twarzy pomoże rozwiązać lifting bez skalpela wykonywany za pomocą urządzenia TITAN lub lifting twarzy nićmi kolagenowymi. Oba zabiegi są praktycznie bezinwazyjne i w pełni bezpieczne. Specjaliści Centrum DER-MED proponują także szeroką gamę zabiegów mezoterapii – zarówno twarzy i okolic oka, jak i mezoterapii cellulitu i włosów. Zabieg ten polega na wprowadzaniu w wybrane miejsca substancji leczniczych mających na celu wypełnienie ubytków oraz odżywienie skóry i cebulek włosów. Centrum Kosmetyczno – Dermatologiczne DER-MED w Krakowie proponuje także wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust botoxem i kwasem hialuronowym.

Ponadto botox jest też świetnym narzędziem walki z nadpotliwością. Dla „odważnych” pacjentów kierujemy ofertę tak zwanego „wampirzego liftingu” czyli koktajlu młodości stworzonego z osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Zabieg ten jest hitem wśród celebrytów. W efekcie tego zabiegu komórki macierzyste są stymulowane do namnażania a fibroplasty do produkcji kolagenu. Skóra regeneruje się, staje się nawilżona i widocznie odmłodzona. Zmarszczki zostają wypełnione i wygładzone. Skóra twarzy jest elastyczna i napięta a kolor cery ujednolicony. Jest to również doskonałe narzędzie do walki z bliznami potrądzikowymi. Dla pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej Centrum DER-MED oferuje lipolizę iniekcyjną z wykorzystaniem preparatu Dermastabilon. Jest to metoda bezinwazyjna, po wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce preparat niszczy komórki tłuszczowe, które następnie zostają wydalone z organizmu pacjenta.